Діагностика COVID-19 у Львові

ПЛР Тести та Експрес Тести на COVID-19

Забезпечуємо кожну людину можливістю отримати достовірні результати аналізів на COVID-19 за доступною ціною в термін від 15 хвилин до 12 годин.

Бажаєте
 

ПЛР тест на COVID-19

690 грн/24 години


  Експрес тест на COVID-19

  370 грн/ 15 хвилин


   Чому варто зробити вибір нашу користь?

   Наша головна мета надати пацієнтам принципово новий та сучасний рівень лабораторних досліджень, відповідно до визнаних світових стандартів.

   Інформація англійською

   Для деяких країн ПЛР тест є обов’язковим аналізом для того, щоб перетнути кордон. На сьогодні, ця процедура потребує обов’язкової наявності правильного та точного перекладу готових висновків англійською мовою. При цьому варто зазначити, що переклад безкоштовний та надається на вимогу клієнта.

   Результати за допомогою QR коду

   Так як вимоги в’їзду деяких країн оновилися, ми надсилаємо своїм клієнтам готові результати за допомогою QR коду на дослідженні. При скануванні коду ви отримаєте точну інформацію про результат аналізу з посиланням на офіційний сайт нашої організації.

   Зняття із самоізоляції

   Familylabs – це сучасна лабораторія, яка співпрацює з Центром громадського здоров’я МОЗ. Завдяки цьому ми маємо можливість надавати готові результати тесту на COVID-19 методом ПЛР тестування для припинення самоізоляції за допомогою встановленого додатку «Дій вдома».

   Сучасна лабораторія

   Сучасне та перевірене часом обладнання дає нам змогу проводити діагностику в мінімальний час. Висококваліфікований медичний персонал, дозволяє нам швидко та якісно проводити аналізи. Але варто сказати про те, що ми приймаємо своїх пацієнтів виключно за записом, тому черги у нас відсутні.

   Відео відгуки про нас

   Забезпечити принципово високий рівень лабораторної діагностики, який відповідає світовим стандартам

   Попов Петро

   (Перевірив здоров’я)

   Дивитись

   Морозов Іван

   (Їхав закордон)

   Дивитись

   Попов Петро

   (Перевірив здоров’я)

   Дивитись

   Морозов Иван

   (Їхав закордон)

   Дивитись

   Виявлення COVID-19

   Мета нашої роботи – забезпечення виключно нового рівня тестування за короткий термін з отриманням точних результатів.

   Кому потрібно зробити тест на COVID-19?

   Тест на захворювання COVID-19 буде корисним для тих хто:

   Були у контакті з хворими

   Кожен, хто вступав в контакт з хворим на COVID-19, але не хоче чекати 14 днів, до тих пір поки з’являться явні симптоми.

   Має симптоми захворювання

   Хто хворіє або має симптоматику COVID-19, але після звернення до лікарні отримали відмову у здійсненні діагностики.

   Піклується про власне здоров’я

   Щоб виявити носія або попередити можливу хворобу та її поширення, а також для продовження карантинних обмежень.

   Бажає поїхати за кордон.

   Деякі країни вимагають для в’їзду негативний тест ПЛР англійською та з QR кодом.

   Хоче дізнатися про стан власного імунітету.

   Якщо ви перенесли COVID-19 або вакцинувалися, у вас з’являється довготривалий імунітет, його потужність пропорційна титру імуноглобулінів G.

   Повернулись з іншої країни.

   Туристи або люди, які нещодавно повернулись з іншої країни можуть бути носієм вірусу, але безсимптомно.

   Симптоми COVID-19. Коли слід здати аналіз?

   Найбільш частими клінічними симптомами даної інфекції є:

   • Підвищення температури тіла
   • Кашель
   • Задишка
   • Стомлюваність
   • Відчуття тяжкості в грудній клітці
   • Раптова втрата нюху і / або смаку

   Основні правила підготовки для тестування

   Для того щоб уникнути некоректного результату, кожен клієнт має чітко дотримуватися встановлених правил підготовки.

   01

   Будь-який засіб, який потрапляє перед здачею матеріалу до носа та ротоглотки може негативно вплинути на точність результатів.

   Лікарський засіб, незалежно від типу, може залишитися на слизовій оболонці та потрапити у зібраний мазок. При полосканні, або вживанні їжі або пиття, змивається частина слизу, навіть епітелій з вірусом, який досліджується. Варто сказати про те, що сигаретний дим також негативно впливає на епітелій та травмує слизову.

   02

   Після взяття зішкрібу з носо- та ротоглотки потрібен деякий час для того, щоб там зібралась необхідна кількість матеріалу для дослідження.

   Якщо ви проводите більше ніж 1 зішкріб в день, виникає ризик того, що матеріалу для дослідження буде мало і результат буде не точним.

   Як ми працюємо з діагностикою на COVID-19?

   Забезпечити принципово високий рівень лабораторної діагностики, який відповідає світовим стандартам. Забезпечити кожну людину можливістю отримати якісні достовірні результати аналізів за доступною ціною в максимально короткий термін.

   Заявка на діагностику

   Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувавши нам. Зручний спосіб взаємодії ви обираєте самі. Ми зв’яжемося з вами в найкоротший термін для того, щоб погодити дату збору матеріалу. Ми сформуємо графік запису, для того щоб ви могли уникнути черг та не контактувати з іншими пацієнтами.

   Візит та збір аналізів

   Ви приходите до пункту збору матеріалів в чітко встановлений час. Всі збори виконуються згідно чинного законодавства, відповідно до Наказу МОЗ України. Всі збори проводяться за допомогою стерильних засобів та транспортуються до лабораторії в спецтранспорті.

   Дослідження та результати

   Всі аналізи проводяться в спеціально обладнаній лабораторії за допомогою надійного австрійського обладнання. Результати повідомляються зручним для вас способом.

   Спокій та знання

   Якщо ви отримали негативний результат – інфекція не виявлена. Якщо ж результат позитивний – потрібно піти на самоізоляцію та порадитись з лікарем.

   Заявка на діагностику

   Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувавши нам. Зручний спосіб взаємодії ви обираєте самі. Ми зв’яжемося з вами в мінімальний термін для того, щоб погодити дату збору матеріалу. Ми сформуємо графік запису, для того щоб ви могли уникнути черг та не контактувати з іншими пацієнтами.

   Візит та збір аналізів

   Ви приходите до пункту збору матеріалів в чітко встановлений час. Всі збори виконуються згідно чинного законодавства, відповідно до Наказу МОЗ України. Всі збори проводяться за допомогою стерильних засобів та відвозяться до лабораторії в спецтранспорті.

   Дослідження та результати

   Всі аналізи проводяться в спеціально обладнаній лабораторії за допомогою надійного австрійського обладнання. Результати повідомляються зручним для вас способом.

   Спокій та знання

   Якщо ви отримали негативний результат – то ви будете задоволені та спокійні. Якщо ж результат позитивний – потрібно піти на самоізоляцію та порадитись з лікарем.

   Відгуки в Google про нас

   В першу чергу спеціалісти Familylabs орієнтуються на безпеку та комфорт клієнтів. Ваша думка дуже важлива для нас, адже допомагає нам вдосконалюватись. Ми раді отримувати від вас позитивні відгуки, це надихає нас працювати ще краще.

   Настя Ванян
   31.10.2021

   Я не перший рік являюсь клієнтом лабораторії Familylabs. Відгуки лише позитивні. Тільки тут я змогла знайти професіоналів своєї справи, які беруть аналізи чітко та майже безболісно. Особливим плюсом для мене, являється те, що готові аналізи відправляють зручним для мене способом в мінімальний термін.

   Олег
   31.10.2021

   Дякую медичним працівникам лабораторії Familylabs за їх роботу та ввічливе ставлення до клієнтів. Все як завжди чітко, якісно, швидко, а головне по доступній вартості. 

   Максим Корень
   31.10.2021

   Для відрядження до іншої країни, необхідно було здати ПЛР тест. У лабораторії Familylabs все зробили чітко та оперативно. До кінця дня результати тесту були вже на моїй електронній пошті. 

   Маркіян Іванов
   23.09.2021

   В лабораторії Familylabs здавав ПЛР-тест. Мені сподобався ввічливий персонал, до того ж результат отримав в мінімальний час і ціна досить приємна.

   Олена Марчук
   15.09.2021

   Для того, щоб поїхати закордон на відпочинок, мені знадобився ПЛР тест на ковід. Для здачі необхідних аналізів я вибрала лабораторію Familylabs. Свою роботу тут виконали оперативно та чесно. Взяли мазок, а результати дослідження були в мене вже протягом доби.

   Єлизавета Купцова
   09.08.2021

   Тест зробили досить швидко та якісно. Рекомендую Familylabs усім, а також уважно слухайте адміністратора, який записує вас на прийом. Якщо здасте в призначений час, то результат отримаєте в цей же день.

   Загальний рейтинг в Google 4 з 5, на основі 97 оцінок

   Наша команда

   У Familylabs працюють спеціалісти з практичним досвідом понад 20 років. Ми регулярно підвищуємо кваліфікацію в роботі з аналізаторами, беремо участь у конференціях. Більшість наших співробітників має досвід роботи у реанімаційних та дитячих відділеннях.

   Ковальчук

   Сергій Петрович

   Директор лабораторії

   Головцева

   Катерина Юріївна

   Головний лікар

   Береза

   Ірина Станіславівна

   Завідувач лабораторії

   Бурковська

   Наталія Петрівна

   Головна медична сестра

   Наш приклад бланків

   Для запобігання некоректного результату важливо чітко дотримуватися рекомендованих правил підготовки перед проведенням тестування.

   Популярні запитання та відповіді на них

   Забезпечити принципово високий рівень лабораторної діагностики, який відповідає світовим стандартам. Забезпечити кожну людину можливістю отримати якісні достовірні результати аналізів за доступною ціною в максимально короткий термін.

   Щоб замовити діагностику, залишіть ваші контакти

   Заповніть дані у формі нижче і ми зв’яжемось з вами впродовж 15 хвилин
    Львів

    Медичний центр “Нова поліклініка захід”
    Лабораторія

    вул. Володимира Великого 113, 2-й поверх 

    Графік роботи

    пн – пт: 10:00-19:00 сб – нд: вихідний

    Телефони

    Електронна адреса

    info@familylabs.com.ua