Головна | Про нас

Про нас

Швидкість без шкоди для якості

Чому обирають саме нас?

Забезпечуемо принципово високий рівень лабораторної діагностики, який відповідає світовим стандартам.

01

Починаючи з 2013 року

І до сьогодення, в Family Labs лише найновіше інноваційне обладнання, виключно оригінальні реактиви, рекомендовані виробником аналізаторів

02

Результати аналізів

Які виконуються за 1 день, за терміновим тарифом можна отримати за 2 години – пацієнти з області після ранкового відвідування нашої лабораторії можуть прийти до свого лікаря з готовими результатами вже в той же день (забір крові до 16)

03

Закладка біохімічних тестів

В аналізатор проводиться тричі на день, тому матеріал з усіх лабораторій обробляється в ту саму добу (забір крові до 14)

04

Аналізи, включаючи складні ПЛР-тести

Виконуються в день забору біологічних матеріалів

05

Аналізи на тропонін і D-димер

виконуються на місці протягом 2-х годин, що підвищує діагностичну точність і покращує прогноз захворювання. Крім того, результат кількісний, а не якісний, що дуже важливо для лікаря

06

ПЛР-аналізи

Виконуються в міській лабораторії без необхідності транспортування до Києва, що значно скорочує час отримання результату

07

Aналізи на гормони

Проводяться за допомогою еталонного ІХЛА Backmann та виключно оригінальних реактивів, що високо цінується ендокринологами

08

Діагностика глистних інвазій

проводиться шляхом визначення ДНК паразитів методом ПЛР, що являється сучасним та ультраточним методом діагностики.

Кому буде корисно здати тест на COVID-19?

Забезпечити принципово високий рівень лабораторної діагностики, який відповідає світовим стандартам

Якість гарантовано оригінальними реактивами

Ми не нехтуємо якістю аналізів задля економії на витратних матеріалах і закуповуємо тільки оригінальні реактиви. При цьому вартість аналізів для пацієнтів залишається незмінною.

Ми нічого не приховуемо

Лабораторія доброзичлива до пацієнтів та лікарів. Ми завжди надаємо достовірну інформацію, беремо інтерв’ю у працівників та демонструємо робочий процес у відеороликах.

Контроль підрахунку лейкоцентарної формули

Всім тим, хто хворий або має симптоми вірусної інфекції, але після звернення у лікарню по тим чи іншим причинам отримали відмову в можливості пройти діагностику на коронавірсну хворобу.

Сертифікація та навчання

Персонал регулярно підвищує кваліфікацію по роботі з аналізаторами, беручи участь у виставках і конференціях. Більшість співробітників з досвідом роботи у відділеннях реанімації та дитячих відділеннях.

Чому варто зробити вибір в нашу користь?

Наша головна мета надати пацієнтам принципово новий та сучасний рівень лабораторних досліджень, відповідно до визнаних світових стандартів.

Інформація на англійській

Для деяких країн ПЛР тест являється обов’язковим аналізом для того, щоб перетнути кордон. На сьогодні ця процедура потребує обов’язкової наявності правильного та точного перекладу готових висновків англійською. При цьому варто сказати те, що переклад безкоштовний та надається на вимогу клієнта.

Результати за допомогою QR коду

Так як вимоги в’їзду деяких країн оновилися, ми надсилаємо своїм клієнтам готові результати за допомогою QR коду на дослідженні. При скануванні коду ви отримаєте точну інформацію про результат аналізу з посиланням на офіційний сайт нашої організації.

Зняття із самоізоляції

Familylabs – це сучасна лабораторія, яка співпрацює з Центром громадського здоров’я МОЗ. Завдяки цьому ми маємо можливість надавати готові результати тесту на COVID-19 методом ПЛР тестування для припинення самоізоляції за допомогою встановленого додатку «Дій вдома».

Сучасна лабораторія

Сучасне та перевірене часом обладнання дає нам змогу проводити діагностику в мінімальний час. Висококваліфікований медичний персонал, дозволяє нам швидко та якісно проводити аналізи. Але варто сказати про те, що ми приймаємо своїх пацієнтів виключно за записом, тому черги у нас відсутні.

Ліцензія та сертифікати

Для запобігання некоректного результату важливо чітко дотримуватися рекомендованих правил підготовки перед проведенням тестування.

Відео відгуки про нас

Забезпечити принципово високий рівень лабораторної діагностики, який відповідає світовим стандартам

Попов Петро

(Перевірив здоров’я)

Дивитись

Морозов Іван

(Їхав закордон)

Дивитись

Попов Петро

(Перевірив здоров’я)

Дивитись

Морозов Иван

(Їхав закордон)

Дивитись

Відгуки в Google про нас

Забезпечити принципово високий рівень лабораторної діагностики, який відповідає світовим стандартам. Забезпечити кожну людину можливістю отримати якісні достовірні результати аналізів за доступною ціною в максимально короткий термін.

Настя Ванян
31.10.2021

Я не перший рік являюсь клієнтом лабораторії Familylabs. Відгуки лише позитивні. Тільки тут я змогла знайти професіоналів своєї справи, які беруть аналізи чітко та майже безболісно. Особливим плюсом для мене, являється те, що готові аналізи відправляють зручним для мене способом в мінімальний термін.

Олег
31.10.2021

Дякую медичним працівникам лабораторії Familylabs за їх роботу та ввічливе ставлення до клієнтів. Все як завжди чітко, якісно, швидко, а головне по доступній вартості. 

Максим Корень
31.10.2021

Для відрядження до іншої країни, необхідно було здати ПЛР тест. У лабораторії Familylabs все зробили чітко та оперативно. До кінця дня результати тесту були вже на моїй електронній пошті. 

Маркіян Іванов
23.09.2021

В лабораторії Familylabs здавав ПЛР-тест. Мені сподобався ввічливий персонал, до того ж результат отримав в мінімальний час і ціна досить приємна.

Олена Марчук
15.09.2021

Для того, щоб поїхати закордон на відпочинок, мені знадобився ПЛР тест на ковід. Для здачі необхідних аналізів я вибрала лабораторію Familylabs. Свою роботу тут виконали оперативно та чесно. Взяли мазок, а результати дослідження були в мене вже протягом доби.

Єлизавета Купцова
09.08.2021

Тест зробили досить швидко та якісно. Рекомендую Familylabs усім, а також уважно слухайте адміністратора, який записує вас на прийом. Якщо здасте в призначений час, то результат отримаєте в цей же день.

Загальний рейтинг в Google 4 з 5, на основі 97 оцінок

Популярні запитання та відповіді на них

Спеціально для вашої зручності ми зібрали найпопулярніші запитання про лабораторну діагностику. Нижче ви знайдете детальні та розгорнуті відповіді від наших спеціалістів. Також, хочемо нагадати, що ви завжди можете звернутись до нас за безкоштовною консультацією.

Щоб замовити діагностику, залишіть ваші контакти

Заповніть дані у формі нижче і ми зв’яжемось з вами впродовж 15 хвилин