Всі вже в курсі про раптові нововведення. З 21-го жовтня на потяг, автобус або літак міжрегіонального сполучення можна сісти тільки за наявності документів про вакцинацію або з негативним результатом антиген-тесту до COVID-19.

З першого погляду, цілком логічний захід для стримування пандемії. Адже важливо не тільки піклуватись про міжнародних туристів, але й обмежувати інфікованим людям внутрішні поїздки.

З іншого боку, як це правильно організувати? Адже вакцинальна компанія в Україні тільки набрала обертів, серед населення вакциновані лише 16,1% громадян.

Вихід є! Відтепер можна зручно і швидко пройти тестування і отримати документ для доступу на потяг. В Family Labs він коштує всього 300 гривень. Будьте уважні – ця ціна діє лише при пред’явленні в пункті забору дійсного квитка на міжрегіональну поїздку. Адже функція спеціально введена для комфорту пацієнтів, які планують подорож в межах країни.

Пункти забору розташовані по всьому місту, тож вам буде нескладно здати тест по дорозі на вокзал або в аеропорт. Пам’ятайте, що пандемія – не привід для сидіння вдома. Але подорожувати треба безпечно для себе та оточуючих.